Exportní balení

Zabalíme a ochráníme Váš výrobek ať už pro lodní, leteckou či pozemní přepravu tak aby bezpečně dorazil k Vašemu lokálnímu zákazníkovi nebo na druhý konec světa. Zajistíme návrh a výrobu obalu specifického pro Vaše potřeby. Máme zkušený mobilní balící tým který je připraven na každou výzvu. Od přepravy malých dílů po transport nadrozměrných výrobních celků. 

uvodni foto exportni baleni.jpg

Co balíme: stroje, jednotlivé díly, výrobky citlivé na vliv klimatu, auto-moto, lodní kontejnery, křehké výrobky, nadrozměrné celky apod.

Postup: Vše začíná návrhem vhodného přepravního obalu ke konkrétnímu projektu. Ten navrhneme na základě Vaší výkresové dokumentace nebo návstěvy našeho technika u Vás. Po Vašem odsouhlasení návrhu balícího řešení dodáme vše potřebné k realizaci. K dispozici máme mobilní balící tým který může provést balení přímo u Vás.

Technologie: Pro výrobky choulostivé na vlivy klimatu používáme jako první  vrstvu ochranny antikorozní, bariérové či teplem smrštitelné folie. Samozřejmostí takového balení je vhodný počet vysoušedel vlhkosti závislý na velikosti výrobku a době jeho přepravy. Proti nežádoucím mechanickým vlivům chráníme výrobek přepravní bednou s paletovým dnem. Fixaci výrobku v bedně zajišťujeme pomocí kvalitních vázacích pásek zvolených dle konkrétní potřeby.

Zdroj dynamické sekce: Exportní balení (Fotogalerie)